درباره ما

شرکت مهندسي پاژ توسط گروهي از سرمايه گذاران و متخصصين با سابقه ايراني در سال 1385 با ساختاري متفاوت از فضاي سنتي، در زمينه علوم نوين IT پايه ريزي گرديد. شرکت مهندسي پاژ با ترکيب ارزشهايي چون تعهد، سرمايه، تخصص و تجربه، پا به عرصه صنعت IT کشورگذاشته است. توان بالا در بخشهايي همچون مهندسي و بازرگاني، اين شرکت را قادر ساخته که بتواند براي تامين تعهدات خود به صورت کاملا مستقل و بدون دخالت واسطه اقدام نماید.

هدف شرکت پاژ:

شرکت مهندسی پاژ به واسطه سال ها تجربه در بخش IT کشور و پس از مطالعه علمی صنعت فناوری اطلاعات ایران با نقاط ضعف جدی در بخش هایی از این صنعت مواجه گردید. از نظر شرکت پاژ، کاستی های فراوانی در بخش هایی مانند بازگشت سرمایه، استفاده حداکثری از توان تجهیزات خریداری شده، هدفمند بودن پروژه ها، پیاده سازی تمام فازهای پیش بینی شده به هنگام طراحی و در نهایت خدمات به مشتریان می باشد. هر چند که ریشه یابی این مشکلات و نارسایی ها در حوصله این مطلب نمی گنجد، اما بر اساس رسالت خود جهت بهبود این نابسامانی ها، اعضای این شرکت تمام تخصص و سرمایه خود را در راستای خدمت به کشور به کار بسته تا بتوانتد سهمی در پیشرفت این آب و خاک داشته باشند.

ساختار نوین در فضای سنتی:

شرکت پاژ با شعار "علم توانمندی است" وارد صنعت IT کشور شده است و با توجه به اینکه ریشه بسیاری از کاستی های موجود، عدم آموزش مناسب می باشد لذا بر این اساس شرکت پاژ با صرف هزینه بسیار سنگین، مجهزترین آزمایشگاه های دیتاسنتر، Security و IP Telephony را در کشور دایر کرده است.

پرورش منابع انسانی متخصص:

این شرکت برای اولین بار در کشور فرهنگ جدیدی را در پرورش منابع انسانی متخصص و کارآمد بکار بسته است. در این بستر نیروهای فارغ التحصیل پرانگیزه، ولی بدون تجربه با سوالات عجیب و غیر کارشناسی جهت استخدام روبرو نمی شوند. نیروهای جوان و لایق هیچ گاه به خاطر عدم سابقه کار در مراحل استخدام حذف نمی شوند و این یعنی ایجاد اشتغال برای نسل پر نشاط کشور. منابع انسانی شرکت آموزش های لازم را دیده و در آزمایشگاه به کسب تجربه علمی کابردی می پردازند و میتوانند استعداد های خود را شکوفا سازند.

تعامل با فضای بین المللی:

دفاتر خارج از کشور، ارتباط دائمی با شرکای خارجی و حضور دائمی خانواده پاژ در سمینارهای علمی معتبر نظیر CISCO LIVE ، عضویت اعضای شرکت در کتابخانه های بزرگ مانند IEEE باعث می شود همواره در جریان گردش اطلاعاتی بین المللی یک عضو فعال بوده و نقش یک پل ارتباطی برای فضای داخل کشور را بازی کند.

توان مدیریتی:

مدیریت خانواده پاژ یک مدیریت متفاوت می باشد. ترکیبی از علم و تجربه در کنار یکدیگر مدلی نوین از مدیریت را در این خانواده پایه ریزی کرده است. "سیستم محوری" به جای "شخص محوری"، توجه بسیار زیاد به مقوله آموزش، بستر سازی مناسب برای بخش مهندسی، تحمل هزینه های سنگین برای R&D و سرمایه گذاری بر روی نیروی انسانی مستعد از دیگر مشخصه های شرکت مهندسی پاژ می باشد.

آموزش:

گروه پاژ ریشه تمام نابسامانی ها و عدم کارایی پروژه ها نسبت به هزینه های انجام شده را عدم آموزش مناسب می داند، بر این اساس با استفاده از تجربه و دانش متخصصان داخلی و با استفاده از آزمایشگاه های مجهز خود شرایط و فضای آموزشی بسیار مناسبی را برای مدیران و کارشناسان محترم سازمانها و ادارات فراهم نموده است. همچنین با توجه به ارتباطات بسیار مناسبی که شرکت با فضای بین المللی دارد چنانچه در موارد و شرایطی نیاز به برگزاری دوره در خارج از کشور باشد، این مهم در موسسات بسیار معتبر خارجی بر گزار می گردد.