معرفی خانواده Unified Computing System(UCS)

سیسکو در سال 2009 با هدف تغییر ساختار سنتی دیتاسنترها وارد صنعت تولید و ارائه تکنولوژی های مرتبط با مراکز داده شد و در حال حاضر پنجمین نسل از Fabric که شامل خانواده بزرگی از محصولات UCS و سرورها می شود را معرفی نموده است.

ابداعات و اختراعات سیسکو در زمینه مراکز داده و همکاری نزدیک با شرکت های بزرگ در این راستا، باعث به وجود آمدن تغییرات بنیادی در دیتاسنترها شده است به نحوی که سیسکو در این مدت بیش از 180 رکورد جهانی در زمینه Performance را به ثبت رسانده و 85 درصد 500 شرکت برتر دنیا از سرورهای UCS سیسکو استفاده می نمایند.

گزارش زیر رشد بی سابقه سیسکو در طی مدت زمان کوتاهی از زمان عرضه سرورهای Blade در بازار آمریکای شمالی که مهم ترین و استراتژیک ترین بازار تکنولوژی دنیا محسوب می شود را نشان می دهد.

معرفی خانواده Unified Computing System(UCS)

14 سال از معرفی اولین مجموعه UCS می گذرد و این مجموعه تالاری از افتخارات را برای سیسکو به ارمغان آورده است.

معرفی خانواده Unified Computing System(UCS)

حضور 14 ساله شاسی 5108 نشانگر تضمین طولانی مدت سیسکو و حفاظت از سرمایه گذاری مشتریان برای استفاده 6 نسل Blade در این شاسی و محصولات سیسکو می باشد. با معرفی UCS X-Series دوران جدیدی در خانواده Blade آغاز شده و شاهد تغییرات بنیادین و استفاده از آخرین تکنولوژی ها در کلیه اجزای Blade هستیم. همچنین UCS X میزبان هفتمین نسل از Blade ها می باشد.